KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13016483
nr 1301 6483
Oidentifierad konstnär. Signerad, Italienskt landskap med stad. "1898", Olja på pannå, 18x31 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 20 januari 2020
kl 19:48:22
300 kr
500 kr
600 kr
2.000 kr
2.200 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.400 kr